icon icon
'Loading...'

Instytut

Instytut Camea to nowoczesny ośrodek typu Medi-Spa, który świadczy kompleksowe usługi w zakresie medycyny estetycznej, stomatologii i dermatologii we Wrocławiu. Przeprowadzamy zabiegi w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała, a także zajmujemy się leczeniem dentystycznym i dermatologicznym. W naszej działalności wykorzystujemy najskuteczniejsze metody i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Nasze usługi obejmują:

  • >> medycynę estetyczną,
  • >> dermatologię,
  • >> stomatologię estetyczną,
  • >> usługi kosmetologiczne.

 

Zdrowie i uroda – kompleksowe działanie od podstaw

Nasze motto to Medycyna w służbie piękna, ponieważ działania koncentrujemy na uzyskaniu optymalnego efektu leczniczego i estetycznego, a co za tym idzie, zadowolenia każdego Pacjenta. Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół lekarzy dermatologów i stomatologów estetycznych oraz kosmetologów. Nasi specjaliści aktualizują swoją wiedzę i stale podnoszą kwalifikacje poprzez uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach.

 

Zapewniamy komfortowe warunki podczas zabiegów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, sprawdzonych materiałów wysokiej jakości oraz innowacyjnych metod, możemy gwarantować bezpieczeństwo i pełną skuteczność leczenia. Przeprowadzamy szczegółowe konsultacje lekarskie i kosmetologiczne, aby indywidualnie dobrać odpowiednie materiały oraz właściwy zabieg.

 

Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią zdrowy wygląd, wypielęgnowaną skórę, piękny uśmiech i zdrowe zęby. Minęły już czasy, kiedy klientami gabinetów dermatologii i medycyny estetycznej były wyłącznie kobiety. Obecnie większość przeprowadzanych zabiegów skierowana jest również do mężczyzn. Upływ czasu, stres, przemęczenie, zanieczyszczenie środowiska – wszystko to znajduje odbicie na stanie naszej skóry (bez względu na płeć). Nasze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii dopasujemy idealnie do potrzeb skóry każdego Pacjenta.

NASZE GABINETY

NASZ SPRZĘT