icon icon
'Loading...'

Estetyka stomatologiczna, medycyna estetyczna, dermatologia – Wrocław

Instytut Camea to nowoczesny ośrodek typu Medi-Spa, którego usługi koncentrują się wokół takich aspektów jak: medycyna estetyczna, dermatologia i dermatologia estetyczna, kosmetyka, estetyka stomatologiczna. W naszej działalności wykorzystujemy najskuteczniejsze metody i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wszystko po to, by zaoferować Pacjentom dostęp do skutecznych i bezpiecznych zabiegów poprawiających wygląd i przywracających zdrowie.

 

Kompleksowe działanie od podstaw: zdrowie i uroda – Wrocław

„Medycyna w służbie piękna” – to nasze motto, którym kierujemy się w codziennej pracy. Swoje działania koncentrujemy na uzyskaniu optymalnego efektu leczniczego i estetycznego, a co za tym idzie – zadowolenia każdego Pacjenta.

Niezależnie od tego czy zabieg przeprowadza stomatolog czy lekarz dermatolog, zapewniamy komfortowe warunki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, sprawdzonych materiałów wysokiej jakości oraz innowacyjnych metod, możemy gwarantować bezpieczeństwo i pełną skuteczność leczenia. Przeprowadzamy szczegółowe konsultacje lekarskie i kosmetologiczne, aby indywidualnie dobrać odpowiednie materiały oraz właściwy zabieg.

 

Medycyna estetyczna i dermatologia – nie tylko dla kobiet

Minęły już czasy, kiedy klientami gabinetów dermatologii i medycyny estetycznej były wyłącznie kobiety. Obecnie większość przeprowadzanych zabiegów skierowana jest również do mężczyzn. I panowie mogą skorzystać z możliwości, jakie daje botox, kwas hialuronowy czy laser. To właśnie im dedykowana jest również mezoterapia w walce z łysieniem oraz wiele innych zabiegów, które oferuje kosmetyka we Wrocławiu.

Upływ czasu, stres, przemęczenie, zanieczyszczenie środowiska – wszystko to znajduje odbicie na stanie skóry (bez względu na płeć). Wykonywane przez nas zabiegi, jakie oferuje medycyna estetyczna i kosmetologia są idealnie dopasowane do potrzeb każdego Pacjenta.

 

Medycyna estetyczna, dermatologia, stomatologia – o nas

Instytut Camea tworzy zespół lekarzy dermatologów, stomatologów estetycznych oraz kosmetologów. Nasi specjaliści aktualizują swoją wiedzę i stale podnoszą kwalifikacje poprzez uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach. Dzięki temu każdy Pacjent może liczyć na wsparcie oraz profesjonalną pomoc – niezależnie od tego, czy zabiegi przeprowadza dermatolog czy lekarz stomatolog.

Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią zdrowy wygląd, wypielęgnowaną skórę, piękny uśmiech i zdrowe zęby. Zapraszamy!

 

NASZE GABINETY

NASZ SPRZĘT