icon icon
 • daa0832de94abd7400a6b2de357592c5.jpg
  "A smile suits you best"
  Leonardo da Vinci
 • 715d3c1387ddfbacc76cf01afb15790b.jpg
  Medicine in the service of beuty. Trust professionals.
 • 671d27d7a7bb8eebd11abe256552cd1a.jpg
  "Beauty is eternity gazing
  at itself in a mirror"
  Khalil Gibran.

Instytut Camea: medycyna estetyczna na wyciągnięcie ręki


Instytut Camea to miejsce, w którym uroda i zdrowie odgrywają kluczową rolę. Naszą specjalnością jest medycyna estetyczna, dermatologia oraz stomatologia estetyczna, dlatego oferta koncentruje się wokół zabiegów takich jak m.in.: lifting, epilacja, mezoterapia, peeling kwasami, likwidacja przebarwień, laser frakcyjny, wybielanie zębów, licówki czy implanty.Nie tylko medycyna estetyczna – więcej o naszych usługach

Naszym celem jest zapewnienie Pacjentom dostępu do profesjonalnych i skutecznych zabiegów dermatologicznych, stomatologicznych oraz kosmetologicznych. Niezależnie od tego, czy jest to botox na nadpotliwość, kuracja usuwająca trądzik lub blizny czy zabieg powiększający usta,  możesz liczyć na osiągnięcie oczekiwanych efektów. To zasługa wykwalifikowanej kadry oraz dostępu do nowoczesnego sprzętu.

Our services

AESTHETIC MEDICINE

in the service of beauty


Read more

DERMATOLOGY

for skin health


Read more

COSMETOLOGY

a bit of pleasure


Read more

STOMATOLOGY

because the smile is the most important


Read more


Poznaj nasz zespół

Instytut Camea to zespół specjalistów, którzy posiadają wiedzę i kompetencje do przeprowadzania zabiegów dostępnych w naszej ofercie. W ośrodku przyjmuje niejeden lekarz dermatolog i wenerolog oraz stomatolog. Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie, dzięki czemu proponowane terapie zawsze prowadzone są ze sztuką medyczną.

W trosce o dobro swoich Pacjentów, każdy lekarz (dermatolog - wenerolog oraz stomatolog) podnosi swoje kwalifikacje. Wszystko po to, by zabiegi takie jak np. wybielanie zębów, leczenie trądziku czy iniekcje kwasem hialuronowym wykonywać na jeszcze wyższym poziomie.

We recommend

Skontaktuj się z nami

Chcesz skorzystać z możliwości, jakie daje medycyna estetyczna i dermatologia? Zależy Ci na tym, aby stomatolog przywrócił estetykę Twojemu uśmiechowi? Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę. Chociaż większość zabiegów wykonujemy odpłatnie, niektóre zabiegi lekarz dermatolog oraz lekarz stomatolog przeprowadza w ramach kontraktów z NZF.

Address

Camea Instytut Medycyny Estetycznej sp.j. Furtak-Pobrotyn i s-ka
50-011 Wrocław
Kościuszki 49A Street (Entrance through gate 51)

Opening Hours

Monday 8.00 - 19.00
Tuesday 8.00 - 14.00
Wednesday 8.00 - 19.00
Thursday 10.00 - 19.00
Friday 10.00 - 19.00

widget